O nás

Všechny vás tu moc vítám ♥

Jmenuji se Tereza a po dlouhém zvažování jsem se rozhodla otevřít si vlastní květinářství v centru Brna na ulici Lidická 25, ale to trošku předbíhám.

Už odmala jsem měla ke květinám blízko ale první základy floristiky jsem získala na střední škole v Brně- Bohunicích. Nejvíce však praxí v zahradnictvích a květinářstvích, kde jsem zjistila, že se příliš nedbá na přání a potřeby zákazníka a dává se přednost spíše kvantitě před kvalitou. Také mi tam trošku chyběl osobní přístup a možnost projevení vlastních schopností a dovedností, což mě tehdy mrzelo a rozhodla jsem se jít vlastní cestou.

Začala jsem budovat svoji vlastní značku TerezBOUQUET, absolvovala několik kurzů i školení, rozšiřovala své květinové služby a s nárůstem počtu zákazníku přišla i potřeba a přání větších prostor. Vhodné prostory jsem po několika letech našla ve chvíli, kdy nebyla úplně přívětivá doba k otevření ale já se rozhodla jít do toho po hlavě a neztrácet další čas čekáním. Můj názor je ten, že nikdy nebude k ničemu úplně ideální doba, ale pokud má člověk nějakou vizi a zapálení, měl by se do toho pustit co nejdříve, ať je doba jaká je, protože zbytek jsou jen výmluvy. Otevřela jsem tedy v době covidu květinářství, které se stále snažíme zdokonalovat, proto je pro mě tolik důležitá zpětná vazba a názory zákazníků. 

Jsem vděčná, za všechny spokojené zákazníky, odběratele ale i dodavatele, bez kterých by to nešlo. Velká většina prací od narozeninové kytice až po vazbu květin na premiéry do Národního divadla se uskutečnila hlavně díky doporučení od spokojených zákazníků, což mě neskutečně těší. Snažím se stále sledovat trendy, které se neustále mění, jít s dobou ale především mít vlastní osobitý styl i přístup. 

Momentálně rozšiřuji tým stejných nadšenců pro floristiku, se kterými s radostí vytvoříme jakékoliv vaše přání a projdeme s vámi celým procesem od přípravy kytice, přes výrobu jakékoliv dekorace až po výzdobu svatby, či jiného pro vás významného dne.


Budeme se těšit na vaši návštěvu

Tereza ♥