O nás

Všechny vás tu moc vítám ♥

Jmenuji se Tereza a po dlouhém zvažování jsem se rozhodla otevřít si vlastní květinářství v centru Brna na ulici Lidická 25, ale to trošku předbíhám.

Už odmala jsem měla ke květinám blízko ale první základy floristiky jsem získala na střední škole v Brně- Bohunicích. Nejvíce však praxí v zahradnictvích a květinářstvích, kde jsem zjistila, že se příliš nedbá na přání a potřeby zákazníka a dává se přednost spíše kvantitě před kvalitou. Také mi tam trošku chyběl osobní přístup a možnost projevení vlastních schopností a dovedností, což mě tehdy mrzelo a rozhodla jsem se jít vlastní cestou.

Začala jsem budovat svoji vlastní značku TerezBOUQUET, absolvovala několik kurzů i školení, rozšiřovala své květinové služby a s nárůstem počtu zákazníku přišla i potřeba a přání větších prostor. Vhodné prostory jsem po několika letech našla ve chvíli, kdy nebyla úplně přívětivá doba k otevření ale já se rozhodla jít do toho po hlavě a neztrácet další čas čekáním. Můj názor je ten, že nikdy nebude k ničemu úplně ideální doba, ale pokud má člověk nějakou vizi a zapálení, měl by se do toho pustit co nejdříve, ať je doba jaká je, protože zbytek jsou jen výmluvy. Otevřela jsem tedy v době covidu květinářství, které se stále snažíme zdokonalovat, proto je pro mě tolik důležitá zpětná vazba a názory zákazníků. 

Jsem vděčná, za všechny spokojené zákazníky, odběratele ale i dodavatele, bez kterých by TerezBOUQUET nebylo čím je dnes. Velká většina prací od narozeninové kytice, vazby květin na premiéry do Národního divadla, či výzdoby do hotelů a další se uskutečnila hlavně díky doporučení od spokojených zákazníků, což mě neskutečně těší. Snažím se stále sledovat trendy, které se neustále mění, jít s dobou ale především mít vlastní osobitý styl i přístup. 

Momentálně rozšiřuji tým stejných nadšenců pro floristiku, se kterými s radostí vytvoříme jakékoliv vaše přání a projdeme s vámi celým procesem od přípravy kytice, přes výrobu jakékoliv dekorace až po výzdobu svatby, či jiného pro vás významného dne.


Budeme se těšit na vaši návštěvu

Tereza ♥